Evde oda kokusu hazırlama

artık odalar mis gibi kokuyor

Evde oda kokusu hazırlama 

Sizde oda ve tuvalet kokularının fiyatlarını gereksiz pahalı buluyorsanız, kendi oda kokunuzu kendiniz yapabilirsiniz. Nasıl mı ? Hem de çok kolay. Evde oda kokusu hazırlama için ihtiyacınız olan 2 şey; bir adet tuvalet kağıdı ya da kağıt havlu rulosu.

Evde oda kokusu hazırlama için gerekli olan bir diğer malzeme ise lavanta yağı ya da badem yağı. Eğer bulabiliyorsanız ve kokusunu seviyorsanız vanilya yağı da seçebilirsiniz.

Hazırlanışı:

Evde oda kokusu hazırlama için tuvalet kağıdı rulosunu alın ve iç karton rulosunun içinin temiz olduğundan emin oldun.

Karton kısmın üzerine lavanta yağınızı damlatın. Toplamda 3 ya da 4 damla damlatmanızı öneririz. Yağın kartonu eritmemesi gerekmektedir. Hafif donduktan sonra tekrar 3 damla kadar kartonun diğer kısımına damlatın.Evde oda kokusu hazırlama

Tuvalet kağıdınızı sifon kısmının yanına koyabilir ya da rulo asım kısmına takabilirsiniz.

Lavobonuzda koku azaldıkça bu işlemi tekrar uygulayabilirsiniz.

Odalar için hem görsel hemde etkisel açıdan kağıt havlu rulolarını öneririz. boyutu da daha büyük olduğu için bu rulolara 6 ya da 7 damlayı aynı anda damlatabilirsiniz. Evde oda kokusu hazırlama sizlerinde gördüğü gibi bu kadar kolay ve fiyat olarak da daha ucuz. Aldığınız 1 şişe lavanta yağını aylarca kullanabilirsiniz.

Odalarınız mis gibi koksun…

Sevgiler

Moda la ST

 

5
Sending
User Review
5 (7 votes)

You Might Also Like

2 Comments

  1. 1

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>