El dezenfektanı ile acil anları kurtarın

el dezenfektanı kullanımı

El dezenfektanı ile acil anları kurtarın

Sprey deodorant ya da stick deodorant yerine acil durumlarda kullanabileceğiniz el dezenfektanı yardımınıza hemen yetişiyor. Hastahanede, konferanslarda, okulda, işte aşırı sıcaklardan dolayı tere maruz kaldıysanız ve yanınızda hiç bir deodorant ürünü yoksa evinizde, okulunuzda ya da iş yerinizde bulduğunuz ilk el dezenfektanı kullanabilirsiniz.

1- Kullanım için öncelikle terleyen koltuk altınızı ıslak bir bezle temizleyin.

2- Sonra bir peçete yardımıyla kurulayın. ( kurulandığından emin olun )

3-  Elinize bir press el dezenfektanı sıkın ve dairesel hareketlerle kol altınıza sürün. kuruyana kadar dağıtın. El dezenfektanı nı kurumadan koltuk altınızı kapatırsanız dezenfektan buluzunuzda leke veya iz bırakabilir.

4- Her iki kol altınıza da uygulayıp kuruduğundan emin olduktan sonra artık hazırsınız.

Bu sayede günümüzün aşırı sıcaklarında da koltuk altınızda oluşabilecek bakteri üretimini de önlemiş olacaksınız.

Uyarı: El dezenfektanı ile alternatif deodorant olarak kullanımınızı acil ve mecbur kaldığınız durumlarda öneriyoruz. Bir önceki makalemizde belirttiğimiz gibi alkol ve alüminyumun kol altında kullanılan ürünlerde bulunması çok zararlı. mikropları öldürebilmek için el dezenfektanlarında da alkol bulunmaktadır. Dolayısıyla sağlığınız için bu kullanımı sadece acil durumlarda uygulamalısınız.

Sevgiler,

Moda la ST

el dezenfektanı kullanımı

5
Sending
User Review
5 (4 votes)

You Might Also Like

3 Comments

  1. 1
  2. 2
  3. 3

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>