Meryem Uzerli Para Karşılığı Yemeğe Çıktı

şeyhle para karşılığı yemeğe çıktı

Meryem Uzerli Para Karşılığı Yemeğe Çıktı

Dubai’de kendi kozmetik markasını kuran Meryem Uzerli son zamanlarda gündeme bomba açıklamalarla oturdu. Kızı için bir çok fedakarlık yaptığını bildiğimiz güzel Meryem Uzerli Hürriyet gazetesinde çıkan habere göre bir şeyh ile para karşılığı bir yemeğe çıktı.

Uzerli ”Meryem Uzerli Para Karşılığı Yemeğe Çıktı” iddalarına da şu şekilde cevap verdi;

”Kazandığım parayı sosyal sorumluluk için bir vakfa bağışladım. Üzerinde ter döküp emek vermeyerek aldığım parayı prensip olarak kullanmıyorum. Bir daha da para karşılığında bir şeyh ile yemeğe çıkmayı düşünmüyorum.”dedi.

”Dubai’de oyuncu olarak çalışmıyorum. Festivallere gidince para almıyorum. O dünya hayal ettiğin gibi değil. Orada şöyle şeyler oluyor; diyelim ki bir şeyh, bir oyuncuyla yemek yemek istiyor. Ve bunun için çok para teklif ediyor. Ona katılırsan para kazanabiliyorsun. Ama hiç tanımadığım bir insanla yemeğe çıkmak bana garip geliyor…..” dedi

Bir kere çıkmış olduğu yemekten de pişman olan Meryem Uzerli bir daha gitmeyeceğini belirtti. Buradan kazandığı parayı da sosyal sorumluluk için kullanmış olması Türk hayranlarını da mutlu etti. Ama tabi ki Uzerli’nin para karşılığı yemeğe çıktığını duyan ilk hayranları başta oldukça üzüldüğünü sosyal medyada da paylaşmıştı.


şeyhle para karşılığı yemeğe çıktı

Meryem Uzerli Para Karşılığı Yemeğe Çıktı

5
Sending
User Review
5 (3 votes)

You Might Also Like

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>