Burak Özçivit Rus Mankeni Engelledi

Burak Özçivit Rus Mankeni Engelledi Burak Özçivit Rus Mankeni Sosyal Medyada Engelledi

Burak Özçivit Rus Mankeni Engelledi

Sosyal medyada milyonlarca takipçisi olan Burak Özçivit Rus Manken Victoria Bonya’nın kendisini sürekli takip etmesiyle gündemde sık sık yer alıyor. Burak Özçivit‘in instagram hesabına sık sık like atan ve resimlerine yorumlar yapan Rus Manken Bonya, Özçivit’in hayranları tarafından da dikkatleri üzerine çekti. Özçivit‘in fanları da Rus mankenin Burak Özçivit‘e gösterdiği ilgiden rahatsızlığını paylaştıkları gönderilerle belirttiler.

Burak Özçivit Rus Manken Victoriayı sosyal medyada engelledi

Rus Manken Victoria Bonya

 

Fahriye Evcen’in bu durumdan oldukça rahatsız olduğu çeşitli magazin programlarında ve haberlerinde de yer almıştı fakat Evcen resmi hesabı üzerinden henüz bu konuyla ilgili bir paylaşım yapmadı. Son zamanlarda Fahriye Evcen’in kıskançlığının aşırı arttığını yazan gazeteciler bu duruma kayıtsız kalamayan Burak Özçivit‘in harekete geçtiğini belirtti.

Bugün itibariyle Burak Özçivit Rus Manken Victoria Bonya’yı sosyal medya hesaplarından silip engelledi. Bu durumda Fahriye Evcen derin bir ”oh ” çekmiştir diye düşünüyoruz. İnsan psikolojisi ne olursa olsun eminiz ki insanı rahatsız eden bir durumdur herhalde.

İster istemez ünlü ve sıklıkla ekran önünde olan bir eşe sahip olmanın verdiği kötü özelliklerden biri olsa gerek. Ama bizim tabi ki Burak Özçivit konusunda içimiz çok rahat ne de olsa Türk erkeği 🙂

 

5
Sending
User Review
5 (2 votes)

You Might Also Like

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>