Özge Özpirinçci Micheal Jackson Benzerliği

Özge Özpirinçci Micheal Jackson benzerliği

Özge Özpirinçci Micheal Jackson Benzerliği

Özge Özpirinçci ve rol arkadaşları, kısa bir süre sonra başlayacak olan “Kadın” dizisi için Cannes’da düzenlenen MIPCO Fuarı’na katıldı.Özge Özpirinçci’nin giyim tarzı Michael Jackson’a benzediği gözlendi. Özge Özpirinçci aynı Micheal Jackson tarzında giyindiği gibi yaptığı makyaj ve saç tarzıyla da dikkatleri bu yönde kendine çekmeyi başardı.

Yakın zamanda çektiği bir sinema filminde de tarzı ve sima benzerliği ile de dikkatleri bu konuda kendine çekmeyi başarmıştı. Hatta Beyazıt Öztürk, Özge Özpirinçci Micheal Jackson benzerliği ni fark edip, Jackson’un Smooth Criminal şarkısıyla bir video klip hazırlamıştı. Ünlü isimlerden rol arkadaşı Çağatay Ulusoy’un da yer aldığı bu klipte oldukça komik görüntüler ortaya çıkmıştı.( Aşağıda görselini bulabilirsiniz.)

Özge Özpirinçci Micheal Jackson benzerliği konusunda henüz bir yorumda bulunmadı fakat sosyal medyada bir çok yorum yerini aldı bile. Bize kalırsa böylesine önemli bir fuara katılırken kıyafet ve imaj benzerliği konusunda Özge Özpirinçci’nin neden böyle bir tercih yapmış olduğu konusunda hiç bir fikrimiz yok. İyi niyetli bakış açısıyla Micheal Jackson hayranı olduğunu düşünüyoruz. Sosyal medyada da dönen diğer yorumlardan da yola çıkarak uluslararası alanda böyle bir benzerliği öne çıkarmak stratejik anlamda da önem taşıyor tabiki…İzleyenlerin Özge Özpirinçci Micheal Jackson benzerliği konusunu fark edip internet araştırmaları yapması da dikkat çeken bir diğer konu. İnternasyonel alanda Özge Özpirinçci ‘nin, Özge Özpirinçci Micheal Jackson benzerliği konusunda farkındalığı oldukça arttı.

Bu konunun Özge Özpirinçci’ye pozitif dönmesini umut ederek, sizlere iyi günler diliyoruz.

Modalast’ı takipte kalın. 

5
Sending
User Review
4.33 (3 votes)

You Might Also Like

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>