kilo saklayan kıyafet modelleri

Kilo saklayan kıyafet modelleri

Her zaman size uygun kıyafetler seçerek başlamalısınız kombinlemeye. Kilo saklayan kıyafet modelleri seçmek için çok küçük veya çok büyük olan giysiler sizi kendinizden daha büyük ya da olduğunuzdan kilolu gösterecektir. Seçtiğiniz kıyafetler sıkı ve bedene uygun olmalıdır çünkü bu, yağ rulolarının görünümünü oluşturur ve vurgular. Kıyafetler de fazla gevşek olmamalıdır, çünkü eklenmiş kütle ve formunuzu gizleme çabası sadece sizden daha fazla altınızda olduğunuzu gösterir. Zaman zaman olduğunuzdan da kilolu görünebilirsiniz. Bunun yerine, sadece uygun kıyafetler giyin: kıyafetleriniz sıkışmadan formunuza hafifçe sarılmalıdır.
Bu konu özellikle iç çamaşır grupları için de geçerli. İç çamaşırı veya sütyen takmak istiyorsunuz. Örneğin, birçok kadın yanlış boyutta bir sütyen giyiyor. İç çamaşırı kalçalarınıza sarılmalıdır. Potluk ya da aşırı sıkılık preporsiyonel görünümünüzü parçalar.

Kilo saklayan kıyafet modelleri için dikey çizgiler kullanmak, ince görünmenizi sağlar. Moda efsanelerinden çoktan geçen bir mirastır bu. Dikey çizgili tasarımları tercih ettiğinizde de mutlaka ve mutluka vücudunuza tamamen sarılmamasına özen gösterin. Dikey çizgiler tamamen streç olursa  vücudunuzun tüm hatlarını olduğundan daha büyük şekilde gösterir. Dikey çizgileri uzun elbiselerde tercih edebilirsiniz.

kilo saklayan elbise modelleri

Küçük baskılı elbiseler, puantiyeli üstler, kendinden tasarımlı tunik elbiseler ve yumuşak maksi elbiseler, sizi uzun ve ince gösterecek heyecan verici seçeneklerdir. Kilo saklayan kıyafet modelleri adına bu desenlerin küçük ve minimal olmaları önemlidir.

Vücudunuzun kesme hatlarını düzenleyin. Görsel olarak kesildiğiniz yere göre şekillendirerek bedeninizle ilgili birçok yanılsama yaratabilmeniz mümkün. Etek, ceket, gömlek ve diğer giysi parçalarının etekleri görünüşünüzü değiştirebilir. Buna dikkat edin.Genel olarak, kalçalarınızda veya göğsünüzde ve belinizde net çizgiler ister ve kesik çizgileri ve ana hatları bu lekelere mümkün olduğunca yakın tutarsınız.
Kilo saklayan kıyafet modelleri için örneğin, klasik bir klişe “turist” kıyafetlerinden kaçınmalısınız, çünkü bunların çoğu toplu ve kötü çizgiler ekliyor: kapriler, baldır boyu etekleri ve uzun, bol şortlar size iyilik yapmazlar.

Düz bacaklılar için  çizme kesimli kot pantolonlar, iyi çizgiler oluşturmak için en iyi seçimdir. Ayrıca diz veya hemen üstünde vuran A-line etekleri de tercih edebilirsiniz.

Gerçekten daha küçük bir vücut elde etmek için shapewear ( vücut şekillendirici) kullanın. Shapewear denilen iç çamaşırları giyerek kendinizi daha ince görünmesini sağlayabilirsiniz. Bunlar halk arasında ortak bir marka olan Spanx olarak bilinir. Bunlar, vücudunuzu kilit yerlerde tutan elastik liflerden olabilen gömlekler, şortlar veya elbiselerdir. Vücudunuzdaki her türlü farklı parçayla başa çıkmalarını ya da geliştirmelerini sağlayabilirsiniz. Sıkı ve sık sık rahatsız olsalar da, inanılmaz iyi çalışacaklar. Onları çoğu mağazada, Amazon gibi online mağazalarda bulabilirsiniz.
Bu giyim eşyalarını erkekler için de bulabilirsiniz, genellikle göğüs için ve aynı zamanda alt vücut için de.

kilo saklayan elbise modelleri

Gece boyunca sihirli bir şekilde bedeninizi düşürüyormuş gibi görünmek ve bir kum saati figürünü taklit etmek istiyorsanız, derhal sıkışık fakat derinde sıkışık olmayan V yakalı, vücudu zayıflatan elbiseleri deneyin. Medyada kadınların giydiği elbiseleri biliyorsun. Bunlardan birini deneyin ve daha sonra bize teşekkür edin.

Şimdi daha ince görünmek için nasıl giyineceğimizi bildiğimize göre, ne bekliyorsun? Kıvrımlı kadınlar veya vücudumuzdan emin olmayan bazılarımız, bu yüzden birçok zihin engeline sahip olma eğilimindedir ve bu nedenle pek çok modaya uygun kıyafeti kaçırırlar. Sadece pes etmeyin, her zaman başvurabileceğiniz geçici çözümler ve kesmeler vardır. Son olarak, kendimizi güzel kabul edilen şeylere teslim etmek zorunda değiliz, ancak bedenlerimizle güvenle çalışmayı öğrenin! Umarım bu yazı size yardımcı oldu. Başka sorunuz varsa, yorum yapmaktan çekinmeyin.

Dik Duruş

Kilo saklayan kıyafet modelleri yerine Dik durmak kilo saklamanın en önemli yollarından biridir. Beliniz ve omuzlarınız çökük durduğunuzda göbeğiniz şişer. omuzlarınızın da düşmesi boyunuzu kısaltır ve olduğunuzda daha kilolu görünmenizi sağlar. Aşağıda örnek olarak verdiğimiz posture duruşuna dikkat etmelisiniz.
Kilo saklayan kıyafet modellerini aşağıda bulabilirsiniz:

Kilo saklayan kıyafet modelleri

 

 

Kilo saklayan kıyafet modelleri

Read More...

Kyani Sunrise nedir

kyani sunrise nedir

Kyani sunrise nedir

Kyani sunrise nedir ?

Kyani sağlık üçgeni vücudun 1 günde ihtiyacı olan vitamin, mineral, aminoasit ve trace element miktarlarını karşılamaktadır. Tamamiyle sağlıklı yaşam üzerine kurulu ve vücudunuzun temel ihtiyaçlarını karşılayan bir besin deposudur.

Kyani sunrise’ın içindekiler ve faydaları

 

C Vitamini
• C vitamini suda çözülür.Bitkiler ve bazı hayvanlar Cvitaminini kendi üretir.Askorbik asit olarakta bilinir,oksijen tutma özelliğine sahiptir.

Read More...

Ses kısıklığı nedenleri

Ses kısıklığı nedenleri

SES KISIKLIĞI NEDENLERİ

Kişilerim normal sesinin şiddet, ton ve ayırd edilebilirlik açısından uğradığı değişiklik ses kısıklığı olarak tanımlanır. Ses oluşumunda yaş, cins, ırk, gen gibi fizyolojik farklılıklar yaratan etkenlerin yanı sıra konuşma organları hastalıkları da ses kısıklığı nedenleri arasında olabilir.

Read More...

Kanserde erken teşhis tedavide başarıyı arttırıyor

kanserde erken teşhis tedavide başarıyı arttırıyor

Kanserde erken teşhis tedavide başarıyı arttırıyor

KBB Uzmanı Prof. Dr. Ataman Güneri her hastalıkta ve kanser türünde olduğu gibi KBB, baş ve boyun kanserlerinde de erken tanının tedavide başarıyı arttırdığını belirterek, “ hastaların şikayetleri giderek artıyorsa, beklenmeyen bir durum söz konusu olduysa vakit kaybetmeden bir KBB uzmanına gidilmesinde fayda vardır” dedi.

Read More...