Altıgen güneş gözlüğü modası

Altıgen güneş gözlüğü modası

 

Her kadının kendi tarzını ortaya koyan bir güneş gözlüğü vardır. Bu tarz sayesinde insanlar kendi bakış açılarını, tarzını, duruşunu sergilerler. Zaman zaman taktığımız güneş gözlüğü ile düşünce tarzımızı bile yansıtabiliriz. Bu makalemizde size 2017 yılına damgasını vuran altıgen güneş gözlüğü modası ndan bahsedeceğiz.

Altıgen güneş gözlüğü modası tüm markalara düşmeden bile sokaklarda yerini aldı. Bu markalar arasında başlıca Rayban’in modelleri oldukça ilgi görüyor. Pembe mavi ve sarı renkleri 2017 yazına damgasını vuracak.

Altıgen güneş gözlüğü modasında en popüler markalar

altıgen güneş gözlüğü modası ‘nda en popüler markalar Rayban, Minkpink, Prada, Massimo Dutti, Channel, Person, Dior, Mui Mui yer alıyor. Altıgen güneş gözlüğü modası nı en yakından takip eden isimlerden biri de Julia Roberts. ( görseli aşağıdadır)

 

(Photo by James Devaney/)

Eğer güneş gözlüklerine çok yüksek meblağa da paralar harcamak istemiyorsanız. aliexpress.com ya da alibaba.com dan daha uygun fiyata altıgen güneş gözlüğü nüzü sipariş edebilirsiniz. Fakat buradan gelen güneş gözlüklerinin göz sağlığınız açısından iyi olmadığını size hatırlatmak isteriz. Dilerseniz bu gözlükleri alıp çerçevelerini farklı camlarla kullanabilirsiniz.

Sizler için seçtiğimiz altıgen güneş gözlüğü modelleri :

altıgen güneş gözlüğü modası

 

5
Sending
User Review
5 (5 votes)

You Might Also Like

2 Comments

 1. 1
  • 2

   Değerli okurumuz @Serpil K ,
   Aliexpresste uygun fiyata gözlükler olabliyor. Bakmanızı öneririm
   Rayban modellerini de sağlık açısından öneriyorum.
   sevgiler,
   Moda la ST

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>