Yağmurlu Gün Kombini

Havaların yağışlanmasıyla kıyafet kombinlemekte zorlanıyor musunuz? Sizler için bu hafta yağmurlu gün kombinini  hazırladık. Yağmurlu günlerin vazgeçilmezi ve sizi her daim spor şık gösterebilecek trenchcoatlarınızı giymenizi öneriyoruz. Eğer dolabınızda yoksa bile mutlaka krem rengi veya siyah tonlarında bir trenchcoat sahibi olarak spor ve şık olabilirsiniz.

Yağmurlu gün kombini  için üstünüze siyah veya gri tonlarında bir kazak, altınıza açık renklerde dar bir jean ve belinize kahverengi spor bir kemerle hem sıcak olabilir hemde spor bir görünüm elde edebilirsiniz. Eğer bu renklerde bir kotunuz yoksa mat tonlarda bir tayt ta giyebilirsiniz.

Altınıza giyeceğiniz yağmurluk siyah veya kahve tonlarında olmasını öneriyoruz. Bu renkler üzerinize giyeceğiniz trenchcoat’unuzu ne olursa olsun şık görünmesine sebep olacaktır. İçinize giydiğiniz kıyafetler ne kadar spor olursa olsun dışarıda yürürken veya alışveriş yaparken sizi şık ve tarz gösterecek kıyafetleriniz dış kombininizdir. Bu sebeple trenchcoat’unuzun üzerine aynı tonlarda bir fular veya bir şalla farklı bir renk katabilirsiniz. Kullacağınız fuların içerisinde en az 3 farklı renk tonu olması yağmurlu bir günde dikkatleri üzerinize çekecek ve daha canlı görünmenizi sağlayacaktır. Fular tonlamalarında açık ve koyu renklerin bir arada kullanılmasına özen gösterin. Çünkü düz trenchcoat’unuzun üzerinde bir kolye görevi gören ve sizi şıklaştıran aksesuarlar fular ya da şaldır.

Yağmurlu gün kombininizi geniş ve deri bir çanta ile tamamlayabilirsiniz. Seçeceğiniz çantanın bilek çantası ( uzun askısız) olmasına özen gösterin. Çantanızı fularınızda yada yağmurluğunuzda kullandığınız renklerden birinde seçebilirsiniz. Kombinin son parçası el şemsiyenizi almayı unutmayın.

Biz sizler için bir kombin derlemesi yaptık ve parçaları birleştirdik aşağıda önerilen markaları kombinleriniz için ziyaret edebilirsiniz.

Yağmur Çizmesi: MK, Tommy Hilfiger

Çanta: Mudo,H&M, Vakko

Trenchcoat: Fabrika, Zara, Pull and Bear, Burberry

Fular: Beymen, Vakko, H&M, Bershka

 

trenchcoat takım trençkot spor trenckot-kısa-burberry

YAĞMURLU GÜN KOMBİNİ

YAĞMURLU GÜN KOMBİNİ

 

Sending
User Review
5 (1 vote)

You Might Also Like

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>