Bahar Geliyor, Kotlarla Kombin Zamanı

ÇEŞİT ÇEŞİT KOT KOMBİNLERİ

Bahar geliyor, kotlarla kombin zamanı dedik. Havaların yavaş yavaş ısınmasıyla kışlık ve yazlık kıyafetlerin en çok birbirine girdiği zamanlar geliyor demektir. Tehlike çanları(!) Ne giyeceğim, bu çok kışlık, bu da çok yazlık diye endişelenmeyin. Zor günlerin kurtarıcısı kot ceketlerinizi ve yırtık kotlarınızı hemen ön raflara alın.

Bir Jean giyerek kendinizi hem rahat hissedebilir hem de ne giyeceğim stresine son vermiş olabilirsiniz. Jean’inizin üzerine basic bir bluz giyseniz bile taşlı veya neon renkli bir kolyeyle kendinizi spor şıklaştırabilirsiniz.

Bu dönemlerde en çok tercih edilmesi gereken kot renkleri ağırlıklı olarak açık kot renkleri olmalıdır. Gündüz sıcağı açık renk olduğu için itecek, akşam ise hafif bir rüzgarda da üşümemenizi sağlayacaktır. Bu yüzden bu mevsimlerin en gözde kıyafetleri kot / jean ürünlerdir.

Bahar akşamları dışarı çıkarken de kot bir ceket alarak kendinizi spor şık kombinine uydurabilirsiniz.

Dar jeanlerinizin altına bu mevsimlerde babet ya da bootie giymenizi öneriyoruz.

Moda La ST Özel:

Koyu tonlu jeanlarinizin altına aşırı açık renklerde ayakkabı tercih etmemelisiniz. Tonların çok tezat olması sizi olduğunuzdan kısa gösterebilir.

 

Aşağıda markalarla bu geçiş dönemi için kombinlediğimiz ürünleri bulabilirsiniz.

 

Kot Kombini krem kadife kombin mavi baharlık kombin

Sending
User Review
5 (3 votes)

You Might Also Like

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>