Dudaklarınız Daha Dolgun Görünsün

Dudaklarınız Daha Dolgun Görünsün

Eğer dudaklarınızın daha dolgun görünmesini istiyorsanız, yapılabilecek en kolay yöntemi sunuyoruz size. İhtiyacınız olan tek şey bir dudak kalemi ve parlatıcı bir ruj. Anlatacağımız uygulamada doğal bir görünüşle dudaklarınız daha dolgun görünsün.

İlk dudaklarınızı peeling yaparak ya da iyice temizleyin. Hafif bir nemlendirici ile demlendirin. Nemlendiricinizi sürerken çok fazla sürmemeye özen gösterin. Bu ürün bir kaç Nivea balm’larından olabilir.

Daha Sonra nemlendirdiğiniz dudaklarınıza hafif pudra dokunuşlarıyla tamponlayın.  Arkasından koyu ya da orta tonlarından dudak kaleminiz ile dudaklarınıza kontür çekin. Dudak sınırınızın çok hafif taşırarak bu uygulamayı yapabilirsiniz. Daha sonra dudaklarınızın ortasından başlayarak aşağıya doğru çizgiler çekin. ( Fotoğraf 2 ve 3 te görüldüğü gibi) Aynı işlemi hem üst hem de alt dudağınıza uygulamalısınız.

Sürdüğünüz dudak kalemi tonu çok koyu ise ince bir dudak fırçasıyla yukarı aşağı darbelerle sürdüğünüz çizgileri sabitleştirin. Bu şekilde sert görüntünün yumuşamasına yardımcı olacaksınız. ( Fotoğraf 4)

Son olarak Yoğun bir parlatıcıyla dudaklarınızın üzerinden geçin. Parlatıcınız bej, açık krem ya da şeffaf tonlarda olabilir. Biz şeffaf tonda transparan bir ruj tercih ettik. ( Fotoğraf 5)

Moda La ST önerisi:

Parlatıcınızın çok akışkan olmamasına özen gösterin. Yoğun kıvamda bir ürün kullanırsanız dudaklarınız daha dolgun görünecektir..

 

 5 ADIMDA DUDAK DOLGUNLAŞTIRMA

5 ADIMDA DUDAK DOLGUNLAŞTIRMA

Sending
User Review
4.88 (8 votes)

You Might Also Like

3 Comments

  1. 1

    selamlar,
    ben aynı önderdiğiniz şekilde uyguladım. harika oldu teşekkürler tüm ekibinize. dolgu düşünüyordum bu şekilde hiç acı çekmeye gerek kalmadı.

  2. 2

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>