Düğün Makyajı Nasıl Olmalı?

gelin makyajı mdlst

2015 Düğün Makyajları

2015’in düğün makyajları ağırlıklı olarak soft pembe, bordo, beyaz, su yeşili ve gri tonlamaları olarak devam etti. Geçmişten bu yana gelen genellemelerde hepimiz biliyoruz ki ağırlıklı olarak mavi ve tonlarına yer veriliyordu. Bu renklerin kullanımı gelinliğin ve uyumun tamamen bozulmasına sebep olur.

Öncelik olarak ten rengine uyumlu ve ve gelinlik ve düğün konseptine uygun olarak düğün makyaj tonlamaları yapılmalı. Kullanılan kuşak, taç, çiçek ve aksesuarlara baz alınarak bir renk seçimi yapılmalı. Bu değerlendirmeler yapıldıktan sonra Modalast olarak size önerimiz canlı ve koyu renklerden ziyade soft şeftali ve pembe tonlarını tercih etmeniz. Bu şekilde daha doğal görünerek yıllar boyunca düğün albümünüze ”Aman tanrım bu demode makyajı nasıl yapmışım!” demeden bakabilirsiniz.

2016 kışı için en rahat seçebileceğiniz düğün makyajı farı şeftali, somon, açık pembe, soft gri, tonlamalı siyah olabilir. Kesinlikle ten renginize çok tezat renkleri tercih etmemelisiniz. Düğün makyajınızı parlaktan ziyade mat bir ruj ile tamamlamanız size daha doğal bir görünüm katacaktır. Yoğun parlatıcılı ve simli rujlardan kaçının.

Allığınızın tonunu ten renginizin 2 buçuk ton üzerinde seçerek fondöteninize kaynaştırabilirsiniz. Eğer fotoğraflarda daha belirgin yüz hatlarına sahip olmak istiyorsanız, mutlaka kaşlarınızı kaş tonunda belirginleştirin ve eğer kaş boşluklarınız varsa bu alanları doldurun. Bu size daha kusursuz br görünüm ve daha etkileyici bakışlar sağlayacaktır.

 

 

soft düğün makyajı

NATUREL SOMON – PEMBE TOMLARI DÜĞÜN MAKYAJI

sade düğün makyajı

ŞEFTALİ PEMBE TONLARINDA MAT DÜĞÜN MAKYAJI

You Might Also Like

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>