zayıf gösteren abiye modelleri

Zayıf gösteren abiye modelleri

Son zamanların abiye mağazalarında en yaygın sorularından bir tanesi ”zayıf gösteren abiye modelleri ne bakabilir miyim?” Zayıf gösteren abiye modelleri ni sizler için toparladık. Bu makalemizi okumadan gece kıyafeti ve abiye alışverişinizi yapmayın.

Kıyafet seçimi yaparken renklere ve modele çok dikkat etmelisiniz. Mümkün mertebe tek renk seçim yaparak zayıf gösteren abiye modellerini alabilirsiniz. Siyah gibi tek ve koyu renkli kıyafetler sizi daha zayıf gösterecektir. Açık renkler olduğunuzdan daha kilolu görünmenizi sağlayabilir. Aynı renkleri iki, üç parça şeklinde hem de bir parça elbise şeklinde tercih edebilirsiniz. Her ikisi farklı bir hava verecek farklı bir etki yaratacaktır.

 

Abiyelerin model kesimleri

Zayıf gösteren abiye modelleri ni elde etmek için mümkün mertebe beli dar sıkı, omuzları sert geniş ve pile boylarını geniş açılarla kestirmelisiniz. Omuzları dapdar streç kıyafetler belinizin inceliğine daha yakın olacağı için, sizi olduğunuzdan kilolu gösterir. Mümkün mertebe omuzlarınızı geniş açıda gösteren elbiseleri tercih etmelisiniz. Bu durumda omuzları streç olmayan abiye modellerini tercih edin. Licra kumaş omuzlar tercih edilmeyen kesim grubundadır.

Bel bölümünde kemer gibi görünen kumaş parçalarını tercih edebilirsiniz. Kemer kısmı mutlaka ve mutlaka göğüs mesafesinin altında olmalıdır. Kalçanıza doğru yaklaştıkça olduğunuzdan geniş bir bel hattı sergilemeye başlarsınız. Elbiseye gerek yapışık, gerek ayrı takılan kemer parçalarını mümkün mertebe göğüs altı mide boşluğunuza yakın tercih edin. Eğer bacak boyunuz kısa ise bu yöntem sizi olduğunuzdan hem uzun hemde zayıf gösterecektir.

Beliniz kalın ise beli oturan abiye kıyafetler tercih etmemelisiniz . Bol volanlı ve dökümlü kumaşlar sizi zayıf gösterir. Elbisenin vücuda oturmaması gerekir. Örnekleri aşağıda bulabilirsiniz.

 

 

Zayıf gösteren abiye modelleri ni mağazaya gittiğinizde sorsanız da size kimse göstermez. Çünkü genelde satış danışmanları sizin nasıl göründüğünüzden ziyade onlara bırakacağınız satış primi ile ilgilenirler ve almaya en yakın olduğunuz abiye modelini size satmaya çalışırlar. Lütfen bunlara aldanmayın. Verdiğimiz önerileri okuyarak hareket edin.

Mini zayıf gösteren abiye modelleri nde ise kabarık modelleri tercih etmelisiniz. Aşağıda beyaz model mini abiyeyi sizler için seçtik. Kabarık etek ve beli oturan bir model olduğu için sizi zayıf gösterecektir. Çok detay parçalardan ziyade aynı desende devam eden parçalı kıyafetleri tercih edin. Biye ya da dantel kumaş gibi..

Abiyelerde kumaş tercihi

Seçtiğiniz kumaşlar elbisenin modelini tamamen değiştirebilir. Mümkün mertebe ince ve hafif kumaşlar tercih etmelisiniz. İç kumaş kalın olsa da üzerine ekleyeceğiniz tül parçalarla kendinizi zayıf gösterebilirsiniz. Yine aşağıda örnekleri mevcuttur. İç kısmı oturan elbiseleri belden tül uzun parçalarla açarak kalçanızın detaylarını değiştirebilirsiniz. Kadife kumaş kesinlikle tercih edilmemelidir.

Çizgili abiye elbiseler

Çizgili abiye elbiseler dikey olduğu sürece her zaman uzun ve zayıf görünürsünüz. Fakat çizgi yönü yatay olursa olduğunuzun iki katı kiloda görünmeniz mümkün. bacak ve üst bölgenizdeki çizgiler mutlaka dikey olmalı aşağıda örneği yer almaktadır. Çizgileri de beyaz ve siyah olarak tercih etmeniz önemlidir.

Hileli elbise modelleri

Hileli zayıf gösteren abiye modelleri nde ise kontrast renklerin bir arada kullanılmasıyla vücut şekliniz tekrar verilir. Abiyenin dış çeperi açık renkli bir kumaşla dikilir, görünmek istediğiniz bel ve kalça detayınızda koyu renkli bir kumaş seçimi ile dikilir. Açık renk dış ve havaya yakın alanda göründüğü için dikkati iç koyu kesim parçaları çeker ve olduğundan farklı bir vücut preporsyonu ile görünürsünüz. Örnek elbise aşağıda yer almaktadır. Bu model favori tercihimizdir. Mutlaka denemenizi öneririz.

Midi abiye modelleri

Midi model abiye kıyafetler kalın bacak hatlarınızı kapatır ve ince bacaklara sahip biri olarak görünmenizi sağlar. Zayıf gösteren abiye modelleri nde öncelikli bir sıralaması vardır. Kalın kalçaları da tamamen gizler. Ne kadar kilo almış olursanız olun eski arkadaşlarınız sizdeki büyük kilo değişimini fark edemezler.

Aşağıda yer alan örnek modelleri inceleyerek alışveriş yapabilir, bulunduğunuz mağazada örnek olarak göstererek dikim yaptırabilirsiniz. Zayıf gösteren abiye modelleri nde size önerebileceğimiz en iyi marka Sherri Hill ‘dir.

Keyifli alışverişler dileriz. Örnek resimler aşağıda yer almaktadır.

Modalast

 

zayıf gösteren abiyeler

You Might Also Like

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>