İnce Gösteren Elbise Modelleri

BALIK MODEL ELBİSE

Kadınların en çok önem verdiği konulardan bir tanesi de kendilerinin ince ya da şişman görünmesidir. Bunların en başında zayıf görünmek için harcanan çabalar göz ardı edilmemeli..:) Psikologların yaptığı araştırmalarda kadınların 1 cm bile zayıf görünmesi, psikolojik olarak onları aşırı mutlu ettiğini ve yaşam kalitesini daha iyiye sürdüklerini ortaya koymuştur. Hepimiz biliyoruz ki alışveriş sırasında öncelik olarak ince gösteren elbise lere bakıyoruz. Modelini, rengini beğendikten sonra elbiseyi denediğimizde ilk baktığımız şey elbisenin bizi ince veya zayıf gösterip göstermediği.

Aşağıda sizler için bir kaç küçük püf noktaları hazırladık. Püf noktalarını okuduktan sonra aşağıdaki İnce Gösteren Elbise Modellerini inceleyebilirsiniz.

Zayıf göstermek aslında o kadar zor bir durum değildir. Tabi ki vücut proporsiyonuna uygun giyinen bayanlar için bu geçerli… Sizlere paylaşacağımız koleksiyondaki kumaşlar, özel olarak bir beden incelmenizi sağlayacak elbise kumaşlarından üretilmiştir. Özel kumaş haricinde zayıf gösterme yöntemleri de tabiki yok değil..

Zayıf gözükmek vücut hatlarınızı iyi bilmenizle alakalı bir durumdur. Yani vücudunuzu tanımak; yüz, boyun, kalça, göğüs, bel ve bacak boyumuzun uyumuna göre giyinmektir aslında. Peki zayıf göstermek için hangi ölçülerde elbiseler giyilmelidir ?

Öncelikle bazı markaların 1 beden ince gösteren tasarımları mevcut. Bu elbiseler giyimi zor zaman zaman nefes almakta zorlaştıran korse kumaşlı kıyafetlerdir. Kesinlikle vücudu toparlamada ki etkisi büyük. Bir kaç saat dururum sorun yok diyorsanız kesinlikle bu kumaştaki ürünleri tercih edebilirsiniz.

Geniş kalçalı bir bayansanız ve bundan oldukça rahatsızlık duyuyorsanız özellikle streç kalçanızı sımsıkı saran elbise modellerinden ve buna benzer kumaşlardan her zaman uzak durmalısınız. Bu tür elbise modelleri sizleri olduğunuzdan daha fazla kalçalara sahip olmanıza sebebiyet verecektir.  Bu tür bayanlara en uygun modellerden bir tanesi de balık elbise modelleri olacaktır. Eğer beliniz ince ve kalçalarınız geniş ise zaman zaman beli dar ve belden başlayarak açılan uçuş elbiseleri tercih edebilirsiniz.( korse belli elbiseler)

Kilolu bayanların ise genelde sık yapılan ve yanlış bilinen bol ve uçuşan elbise modellerinden kesinlikle uzak durmalarını tavsiye ederiz. Zira bu tür elbiseler onları olduklarından daha kilolu bir görünüme itmekten başka bir işe yaramayacaktır.  Belirli noktalarda bedene oturan özellikle göğüs altında bedene oturan elbise seçimleri sizler için uygun olacaktır. Tabiki mümkün olduğunca şık siyah elbiseler giymeyi de ihmal etmemelisiniz. Siyah elbiseler sizi en çok zayıf gösterecek elbiselerdir. Eğer kilolu iseniz mutlaka omuz altlarını kapatacak elbiseleri tercih etmelisiniz. Bunlar düşük yakalı elbiseler olabilir. Bu tip ölçülerde kol altları genellikle sarkık olduğu için sizi daha zayıf göstermek adına buraları dökümlü gelen kıyafetlerle kapatabilirsiniz. Elbisenizi şıklaştırmak isterseniz taşlı bir kolye yada minik taş nakışları ile elbisenizi şıklaştırabilirsiniz.

Çok zayıfım ve bu durum beni oldukça rahatsız ediyor diyorsanız, dökümlü ve uçuş elbiseleri tercih etmelisiniz. Bu tip elbiseler sizi daha normal bir kiloda gösterecektir. Bacak boyunuz uzun ise derin yırtmaçlı ve uçuşan bir elbisede tercih edebilirsiniz. Bu ölçüde bayanların avantajı ne kadar küçük veya yüksek topuk giyseniz de bacaklarınız hep ince görünür. Bu görünümden rahatsızlık duyuyorsanız dikkati dekoltenize yada yoğun taşlı parlak bir kolyeye çekebilirsiniz.

İnce Gösteren Elbise Modelleri hangisiymiş yakından bir inceleyelim.

KOL ALTI TOPLAYAN ELBİSEKOL ALTINI TOPLAYAN VE BACAKLARI İNCE GÖSTEREN ELBİSE MODELİ

BALIK MODEL ELBİSE

BALIK MODEL ELBİSE

ZAYIF BAYANLAR İÇİN ELBİSE MODELİ

ZAYIF BAYANLAR İÇİN ELBİSE MODELİ

 

KALÇALARI TOPLAYAN VE İNCE GÖSTEREN ELBİSE MODELİ

KALÇALARI TOPLAYAN VE İNCE GÖSTEREN ELBİSE MODELİ

KALÇA KAMUFLE EDEN ELBİSE MODELİ

KALÇA KAMUFLE EDEN ELBİSE MODELİ

zayıf gösteren elbiseler 1

  İNCE BELLİ BAYANLAR İÇİN KALÇA KAMUFLE( İNCE BELLİ BAYANLAR İÇİN)

Sending
User Review
4.76 (17 votes)

You Might Also Like

6 Comments

 1. 1
 2. 3

  I see you don’t monetize your site, don’t waste your traffic, you
  can earn additional bucks every month because you’ve
  got high quality content. If you want to know how to make extra money,
  search for: Mertiso’s tips best adsense alternative

 3. 5

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>