Çilekle Dişlerinizi Beyazlatın

Çilekle Dişlerinizi Beyazlatın

 

Sigara, kahve, çay çok mu tüketiyorsunuz? Dişlerinizi ne kadar fırçalasanız da artık etki etmiyor mu ? Sizin için hem pratik hemde evde kolayca yapabileceğiniz bir yöntem hazırladık. Evde üç uygulamayla çilekle dişlerinizi beyazlatın. Nasıl mı? Çok kolay. Gerekli olan malzemeler yalnızca çilek ve karbonat.

Malzemeler:

1 adet çilek

1 tatlı kaşığı karbonat

 

Uygulama:

1 adet çileği küçük parçalar halinde bir kaba doğrayın.

1 tatlı kaşığı karbonatı doğradığınız çileklerin üzerine dökün ve karıştırın. Dişlerinize sürebilmeniz için çilek ve karbonatın tamamen ezilmiş ve karışmış olması gerek. Bunun için küçük çilek parçalarını ezerek yumuşatın ve bu şekilde karbonatla karıştırmaya devam edin.

çilekle karbonat karışımı

Karışım iyice sıvı ve yoğun bir hal aldığında, karışımı diş fırçanızın üzerine dökün. Fırçanızla dairesel hareketler çizerek dişlerinizi fırçalayın.

çilek karbonat karışımı

Fırçalama işleminiz bittikten sonra su ile dişlerinizi çalkalayın. Bu uygulamayı haftada 3 kez yaparsanız dişlerinizdeki beyazlaşma farkını görebilirsiniz.

Çilekle dişlerinizi beyazlatma işlemini günde 1 kere uygulamanız yeterlidir. Karışımı kullandığınız süre boyunca dişlerinizi normal diş macunu ile fırçalama rutininize devam etmelisiniz.

diş beyazlatma

Moda La ST Özel:

Çilek dişleriniz için çok faydalıdır. Zararlı bakterilere karşı dişlerinizi korur ve barınmalarını önler.

 

Sending
User Review
5 (4 votes)

You Might Also Like

6 Comments

  1. 1
  2. 4
  3. 5

    bende uzun süredir bu uygulamayı yapıyorum önerileriniz ve uygulamalarınız için teşekkürler modalast

  4. 6

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>