Duvar ağaç sanatı

duvar ağaç sanatı

Duvar Ağaç Sanatı

Duvar ağaç sanatı dediğimizde aklımızda belki başta pek bir şeyler canlanmayabilir. Ama eminiz ki aşağıdaki resimleri görünce kendinizi hayal dünyasına kaptırıp, kendi kendinize ”inanılmaz” diyeceksiniz.

Duvar ağaç sanatı henüz ülkemizde yaygın olarak kullanılmaya ya da çalışılmaya başlamadı. Ama yurt dışındaki görsellerden sizler için bir derleme yaptık. Bizce çalışmalar harika umarım siz değerli okuyucularımıza da duvar ağaç sanatı nı sevdirebiliriz.

 

Çirkin Duvarlar Tekrardan Canlanıyor

Duvar ağaç sanatıyla çirkin duvarlar adeta yeniden canlanıyor ve hayat buluyor. Eskimeye yüz tutmuş, dökülen, akan duvarlar çevresindeki yakın bitki ve ağaçlarla kombinlenip, sanatsal bir tasarım yapılıyor. Bu tasarımlar projeye başlayanların hayal güçleriyle esinleniyor tabi ki…

Kimisinde kıvırcık bonus saçlı bir bayan, kimisinde de rastalı bir siyahi, kimisinde de upuzun düz saçlı bir çocuk olarak karşımıza çıkabiliyor.

Doğallık önemli 

Burada ki en önemli noktalardan bir tanesi de ağaçların doğallıklarını bozmamak. Bazı yerlerde karşımıza çıkan kırpılan ağaçlar bu çalışmaların dahilinde değil.Bizim görüşümüz, var olanla bir sanat eseri çıkarabilmek. Aşağıdaki resimlerde siz de göreceksiniz ki duvar ağaç sanatı ağaçları inciltip kırarak ya da keserek yapılabilecek bir şey değil. Önemli olan sanatçının ya da izleyenlerin doğal bir güzelliğe bakarak bir yaratıcılık oluşturabilmesi.

Biz aşağıda sizlerle duvar ağaç sanatı çalışmalarını paylaşıyoruz. Artık yorumları da sizlere bırakıyoruz. Görüşlerinizi de bizlerle paylaşırsanız çok mutlu oluruz.


Sending
User Review
5 (5 votes)

You Might Also Like

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>