Ünlü Yıldızların Favori Ürünleri

MİRANDA'NIN MAKYAJ ÜRÜNÜ Mirandanın bakım ürünleri

Hollywood’un efsane yıldızlarının güzelliğini hangi makyaj ürünlerine borçlu olduğunu merak mı ediyorsunuz? Gelin birlikte inceleyelim. Ünlü yıldızların favori ürünleri nelermiş….

 

  • PENELOPE CRUZ'UN FAVORİ ÜRÜNÜ
  • 1- Penelope Cruz’un favori ürünü Nars Pure Radiant Tinted Moisturizer SPF 30 “

 

jennifer-garner-favori-ürünü                   2-    Jennifer Garner’ın nemlendiricisi ünlü markalardan  ” Shiseido White Lucency Protective Day Cream”
charlize-theron-makyaj-ürünü3-    Charlize Theron’un favori ürünü “Make Up For Ever Aqua Brow Kit” Theron. Bu ürünle açık renk kaşlarını belirginleştiriyormuş. Aqua Brow Kit, kaşlara suni bir görünüm vermeden,  doğal haliyle kaşları ön plana çıkartıyor. Açıktan koyuya birçok renk alternatifi var olduğu için Charlize Theron gideceği mekanın konseptine göre kaşlarının koyuluk veya açıklık oranını belirliyor.

 

 4-  Anna Hathaway’in en sevdiği maskara “Make Up For Ever Smoky Lash” imiş. Çekimlerde bu maskarayı özellikle istiyormuş.

 

Jessica Alba -makyaj-ürünü

5-   Jessica Alba’nın favori ürünü cildine doğal bir parlaklık verdiği için Nars’ın Sheer And Glow Foundation”den vazgeçemiyormuş. Bu fondöten, cilde sade, duru bir görünüm ve doğal bir parıltı verdiği için ünlü yıldızınların en sevdiği fondötenlerin arasında yer alıyor.

.
MİRANDA'NIN MAKYAJ ÜRÜNÜ
6-  Miranda Kerr, kendi markası olan Kora Organics’i kullanıyor. Kendi markasına sahip olduğu için ürünlerini kullanırken daha güvende hissettiğini belirten sanatçı, akrabalarına da aynı ürünü kullandırtıyormuş.
7-  Halle Berry’nin gözdesi “Make Up For Ever Rouge Artist Intense Matte Bright Red” ruj. Zaten bu rujun her tene yakışır bir özelliği var.

 

 

VİCTORİA BECKHAM

8-  Victoria Beckham’ın uzun yıllardır kullandığı marka Valmont. Favori ürünü ise ” Valmont Onctuous Moisture Lotion” dur.Victoria Beckham aynı zamanda kendi markası olan Victoria’s Secret’ın farları ve parfümlerini çantasından eksik etmiyormuş.

 

 

9-  Charlize Theron’un favorisi “Make Up For Ever Aqua Brow Kit” Theron, açık renk kaşlarını bu ürünle belirginleştiriyormuş. Aqua Brow Kit, dünyanın en çok satan kaş şekillendiricilerinden biri çünkü kaşlara suni bir görünüm vermeden, en doğal haliyle vurguluyor. Açıktan koyuya birçok renk alternatifi var.

 

 

gwyneth-paltrow-makyaj-favori-ürünü

10-  Gwyneth Paltrow, “Shiseido Lacquer Gloss” rujlarının her renk tonuna sahipmiş. Hala da alışverişe çıktığında azalan ürünlerini tazeleyerek, makyaj paletine her renk ruju ekliyormuş. Sanatçının favori ürünü rujlarıymış.

You Might Also Like

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>