Bu Yılın En Gözde Saç Renkleri

Bu yıla yine farklı renklerle giriş yapıyoruz. Bu yıl geleneksel sarının yerini daha koyu ve parlak renkler alıyor. Aynı giyimde de olduğu gibi dikkat çekici tonlamalar ve sert renkler ön planda.

Bu Yılın En Gözde Saç Renkleri nde öne çıkan Parlak Kestane, Kızıl, Bakır, Turuncu tonları, Yoğun Siyah tonları 2016’nın en gözde renkleri olacak. Düz renklerle beraber tonlamaları da birlikte göreceğimiz bu yılda ombre ve koyudan açılan saç renkleri de bir o kadar stilistler kadar tercih ediliyor. Eski yılların klasiklerinden olan Sarı Ombre 2016 yılında da podyumlarda sıkça gördüğümüz modellerden olmaya başladı bile.

Saçınızla uyumlu kombinler yapmak istiyorsanız saç renginize tezat tonlarda giyinmeyi tercih etmelisiniz. Bu şekilde saçlarınız daha parlak ve canlı görünecektir. Bu Yılın En Gözde Saç Renkleri arasında koyu ve farklı renk pantoneleri var diyebiliriz. Koyu ama farklı ışıldamalar barındıran.

Modalast olarak dışarı çıkmadan önerimiz, bir damla saç bakım yağınızı elinizde oluşturarak saç uçlarına yedirmeniz. Bu şekilde gün içerisinde saçınızı kurutan etkenlerden birazda olsa saçınızı korumuş ve canlı bir görünüm vermiş olacaksınız. Eğer saç renginizi de değiştirip Bu Yılın En Gözde Saç Renkleri arasından seçtiyseniz, bu tonları uzun süre kalıcı olarak tutmak için mutlaka bakım yapmalısınız. Işık, güneş, UV ışınları, deniz, havuz, aşırı soğuk ya da aşırı sıcak saç renginizin sabit ve istediğiniz aynı tonda sürekli olarak kalmasını engeller. Bu durumda da genellikle saç renginde açılmalar ve ışıltı kaybı gözlemlenir. Bunu önlemek için saç bakım serumlarını ya da renk sabitleyici bakım kürlerini ve saç bakım maskelerini kullanmanızı öneririz. Hafta da bir en azından maske yapmanız saçlarınızın nemini koruyacaktır. Böylece Bu Yılın En Gözde Saç Renkleri ile daha uzun sokaklarda saçlarınızı savurabileceksiniz.

Maske için önerimiz içerisinde mutlaka ”keratin” barındıran saç maskelerini tercih etmeniz. Kucak dolusu sevgiler…

Modalast

 

 

Redhead sensuality

kızılsaç

kızılsaçtonları

Read More...